.

.

Моден Полумесечина Коса Клипови Рака завиткани Месечината Headdress Коса Орнаменти, Розова

Моден Полумесечина Коса Клипови Рака завиткани Месечината Headdress Коса Орнаменти, Розова

DEN 409.44

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Крпа + пластика.Големина : прибл.10 x 4 x 4cm/3.94" x 1.57".Совршен за стегање на вашата коса или да се направи коса стил.Одговара за дневно или бања употреба.Се стега забите дизајн го прави лесен за употреба.Пакетот вклучува 1 x коса клип.Бродови од Хонг Конг.Добар избор за подарок или декорација.Шармантната и елегантна, standout од оние обичните, добредојдени од страна дами.Добар квалитет, нежен рачно изработени уметности и занаети.

Главните карактеристики

Избор на клиент