.

.

ONEST 37 Парчиња Не се Лизга Туш Налепница Безбедност Када Налепница со Напредни Scraper Бања Туш Скалило Скала Брод

ONEST 37 Парчиња Не се Лизга Туш Налепница Безбедност Када Налепница со Напредни Scraper Бања Туш Скалило Скала

DEN 1144.80

Пристапност
Во достапна форма

Она што ќе добиете за : 1 висок квалитет со силиконска scraper, 6pcs бело не се лизга туш налепница, 6pcs црно не се лизга туш налепница, 6pcs сива не се лизга туш налепница, 6pcs сини не се лизга туш налепница, 6pcs пинк не се лизга туш налепница, 6pcs зелени не се лизга туш налепница.Antiskid дизајн : може да одбегнете потенцијални несреќи во бањата, ги спречуваат луѓето од паѓање во бањата, направете ја вашата бања побезбедно, и да го направите она што сакате во бањата.Боја за појавување на : Секој сет содржи шест бои, кои не само што може да се спречи лизгање, но, исто така, ги красат вашата бања, правење на вашиот бања повеќе убави и ви даваат повеќе удобно капење на животната средина.Големина : големината на секое парче е 0.6*7 инчи, 36pcs се доволно за вашата бања, големината на силиконски scraper е 2.4*5.3 инчи, тоа е погодно за вас да ги користите.Широка примена : Можете да се држиме нив не само во бањата, но исто така и на скалите и сите други места каде што постои ризик од лизгање во опасност, со цел да се намали ризикот.Функција : Не се лизга дизајн, Боја за појавување на Доволно количество Бран стил Спецификација : Големина : 0.6*7 инчи Тежина : Боја : Како што е прикажано на слика Пакет се вклучени : 1 висок квалитет со силиконска scraper, 36pcs не се лизга туш налепница.

Главните карактеристики

Избор на клиент