.

.

Fielect 10Pcs CR2477 Хоризонтална Монета Копчето Батеријата Носител на Црн Сад во Случај

Fielect 10Pcs CR2477 Хоризонтална Монета Копчето Батеријата Носител на Црн Сад во Случај

DEN 297.36

Пристапност
Во достапна форма

【Параметри】- Одговара батеријата модел : CR2477 батерија(Не се Вклучени Овде) ; Излезен напон : 3 V ; Материјал : пластични, метални. 【Тип】- Ова копчето батеријата носителот има PCB хоризонтална тип, на копчето батерии. 【Апликација】- Хоризонтална монета копчето батеријата носителот Идеален додаток за DIY Arduino проектот или други електрични PCB одбор. 【Забелешка】- ве Молиме да обрнете внимание за да Спецификација Маса пред купување, бидете сигурни дека нашиот производ е токму она што го сакате. 【Пакет Содржина】-10 Pcs x Мобилен Копчето Батеријата Штекер Носител(Батерија НЕ е вклучен).Високо квалитетни и издржливи.Исклучителна изработка.Не е лесно да попуштат.Ефикасна заштита.Висок квалитет и durable Exquisite craftsmanship Not лесно да се crack Effective заштита.Хоризонтална монета копчето батеријата носителот Идеален додаток за DIY Arduino проектот или други електрични PCB одбор.

Главните карактеристики

Избор на клиент