.

.

Безценните Печки Модел 2324M 4 Вратата Мали Enchilada Рерна - Гас Отпуштен - Природен Гас - ДИРЕКТНИ ПРОПУСТЛИВИ, СО CASTERS

Безценните Печки Модел 2324M 4 Вратата Мали Enchilada Рерна - Гас Отпуштен - Природен Гас - ДИРЕКТНИ ПРОПУСТЛИВИ,

DEN 777.60

Пристапност
Во достапна форма

Безценните Печки Модел 2324 M 4 Вратата Мали Enchilada Рерна - Гас Отпуштен - Природен Гас - ДИРЕКТНИ ПРОПУСТЛИВИ, СО CASTERS.Простор Saver - само 41.5" широк.Капацитет - Секој од четирите палуби на 2324, четири-пан рерна мерка 33" x 22" x 7.5".На 2324 B/M лесно може да се справи со 18" x 26" пунџа пан, два 16" пици или голем број на други производи.Моќ - 60,000 BTUs.ДИРЕКТНИ ПРОПУСТЛИВИ, СО CASTERS.ДИРЕКТНИ ПРОПУСТЛИВИ, СО CASTERS - Мексиканската Рерна, дек-тип, гас, 33"W x 22"Д палубата на ентериери, (4) 7.5" високите делови, механички термостат, 300°F до 650°С температура опсег, (4) челична цевка горилници, aluminized внатрешни работи, црна глеѓ заврши, прилагодливи ногарки, 60,000 BTU, c ETLus, ETL-Санитарни услови.

Главните карактеристики

Избор на клиент