.

.

Надвор Јога Жените Spacedye High-Waisted Capri Leggings

Надвор Јога Жените Spacedye High-Waisted Capri Leggings

DEN 1395.36

Пристапност
Во достапна форма

Направен во САД.Машина За Миење.Перформанси џерси. 87% полиестер/13% spandex.Измијте ладно.Надвор Јога е тело позитивни athleisure бренд дизајниран да остане во чекор со вашите најтешките работи испис и пошироко.Достигне нови височини во нашето најдобро продаван spacedye висока половината Capri legging.Оваа суштинска точка е се оди до парче ќе сакаат да носат секој ден (и може).сериозно, сите стилови се за миење и фен безбедно за лесно грижа и лесно се носат.Надвор Јога развива секое парче за да ја задржи својата форма, боја и ултра-меки на допир за годините што доаѓаат.

Главните карактеристики

Избор на клиент