.

.

Мрзливи Птици Гнездо Плоча Hairpin, Птица Гнездо Коса Клип, Сомот Мода Коса Клипови, 7Colors Проширување конска опашка Носителот на Косата Ноктот Стеги за Жени, Девојки По?

Мрзливи Птици Гнездо Плоча Hairpin, Птица Гнездо Коса Клип, Сомот Мода Коса Клипови, 7Colors Проширување конска

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Спецификација : Материјал : високо квалитетни пластични процес на Производство : Нано собираат Тежина : Приближно 20 g Nomal Големина : 6*4 cm/2.Бидејќи тоа е прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3cm.ЕДНОСТАВЕН ЗА УПОТРЕБА : Само менгеме, се тркалаат и виткајте тоа да се одржи вашата коса цврсто, Птици Гнездо во Облик на Косата Носителот може да ви помогне да се создаде убава и природна конска опашка или губење на пунџа или било која друга hairstly во неколку секунди, ќе може да се прилагоди на големината и агол, може да чешел косата добро.ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : Оние прилагодливи коса клипови совршен за дами и девојки од сите возрасти, погоден за дебела, нормално, тенка, фино коса, жените.Одличен стил и супериорен квалитет ќе ви донесе повеќе среќа и ни се задржи се движи напред рака во рака.Конска опашка Носителот Клипови Проширување Мода Тока Коса Ноктот Стеги Коса Додатоци, сјајна и шармантна, светло, но не се тешки, модерен и издржливи, и нема да ја оштетат косата.Нашите Мрзливи Птица Гнездо Плоча Hairpin е направен од деликатна сомот материјал, откривајќи еден допир на елеганција во благост.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ : Мрзливи Птица Гнездо Плоча Hairpin ismade од издржлива пластика, сомот материјал и смола материјал, забите се направени од bendable пластика, Овие мрзливи птица гнездо плоча hairpin се издржлив, лесен за употреба, и тешко да се скрши.РЕТРО СОМОТ КОСА НОКТОТ КЛИПОВИ : На ретро и деликатна сомот материјал додава бескрајни женски шарм за вас, сјајна и шармантна, светлината и не се тешки.на проширување конска опашка носителот клипови погоден присутни на вашата девојка, пријатели, браќа или мајки итн.Модерен и издржливи, нема да ја оштети вашата коса.Може да се користи како облека, прибор за дневниот облекување, спорт, свадби и партии, погоден за различни прилики.57 инчен Боја : како што е прикажано на Пакетот Вклучува : 7 * Мрзливи Птица Гнездо Плоча Hairpin Забелешки : 1.Поради екранот, вистинската боја може да биде малку различен од слика, ве молам прости ми.

Главните карактеристики

Material:
high quality plastic
Production process:
Nano flocking
Weight:
Approx 20 g
Nomal Size:
6*4 cm/2.36*1.57 inch
Color:
as shown
Package Includes:
7 * Lazy Bird's Nest Plate Hairpin :
Notes:
1.Due to the display, the actual color may be a little different from the picture, please forgive me. :
2.Since it is a manual measurement, please allow an error of 1-3cm. :
3.If you encounter any problems, please feel free to contact me, I will reply you within 24 hours. :
Избор на клиент