.

.

AIEVE Вратата Шарки за Безбедност Завртки, 6 Pack Подесувате Доказ Завртки Вратата Зглоб Завртки Вратата Зглоб Безбедност Игли за Безбедност Зглоб Завртки Анти-Кражба ?

AIEVE Вратата Шарки за Безбедност Завртки, 6 Pack Подесувате Доказ Завртки Вратата Зглоб Завртки Вратата Зглоб

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

Здрав материјал : вратата шарки за безбедност завртки се ладни формирана случај појачани Цинк позлатен челик со крст главата за лесно возење со рака.И нашата безбедност зглоб завртки не се лесно да се рѓа и здрав за долгорочна употреба.Безбедност : единствена појачани дизајн на вратата зглоб pin за вратата за безбедност може да остане длабоко ангажирани во противничкиот зглоб лист и рамка на врата, така што тој може не само заштита на вашата врата, но исто така да ги задржи крадци од влезат во вашиот дом.Универзален : Го подесувате доказ навртки може да се користи на станбени, комерцијални, интер канцеларија, училиште училница врати, внатрешни работи и надворешни врати, снимање соби и така натаму.Овие џем pin завртки совршено се вклопува вратата шарки, црна вратата шарки, дрвени екран врата, црни шарки, затворен прозорец ролетни.ЗАБЕЛЕШКА : сите вратата шарки точно во изградба, ве молиме проверете ја вашата врата зглоб големина, ако тоа одговара.Лесен за инсталација : отстранат Само еден зглоб завртка на вратата зглоб и нејзината спротивна завртка, тогаш инсталираат безбедносен вратата зглоб завртки во еден од зглоб завртка дупка (нема потреба да го вежба нова дупка).Пакет : ќе добиете 6 pack вратата зглоб за безбедност на иглички. (Забелешка : подобро е дека инсталирањето на security pin за зглоб на вратата за кражба доказ). 6 Pack Скриени Вратата Зглоб Безбедност Иглички Додатоци.Вратата зглоб безбедност игли се ладни формирана случај појачани Цинк позлатен челик со крст главата за лесно возење со рака и инсталирате.Единствена појачани дизајн Зглоб Безбедност Иглички не само што може да се заштити вашата врата, но исто така да ги задржи крадци од влезат во вашиот дом.Вратата зглоб безбедност навртки може да се користи на влезните врати, станбени, комерцијални, внатрешни врати, интер канцеларија, училишта и така натаму.СОВЕТИ : Не се сите вратата шарки точно во изградба.Инсталација на некои врати може да бара парење дупка да биде малку поголем или аглеста да се приспособат на нишалка за на врата.Пакет се вклучени : 6 pack вратата зглоб за безбедност на иглички.

Главните карактеристики

Избор на клиент