.

.

Stikka Винил Автомобил Худ Заврши Полна Боја Графика Decal Аниме Манга Токио Ghoul Налепница #4 59x69 (150cm x 175cm)

Stikka Винил Автомобил Худ Заврши Полна Боја Графика Decal Аниме Манга Токио Ghoul Налепница 4 59x69 (150cm

DEN 2157.60

Пристапност
Во достапна форма

Висок квалитет на винил налепница.Испечатени од страна proffesional печатач.Сликата е ламинат за заштита.Налепница, големина : 59"x69" (150cm x 175cm).Custom size е на располагање.Полна боја Винил Худ Налепница Токио Ghoul.Ние ги користиме само високо-квалитетни винил филм за производство.Може да се види како да се измери вашиот худ во слики.Ако ви треба custom size, само нас контакт и ние ќе го направи тоа за вас.Ако не може да се измери вашиот худ, контактирајте со нас пред да го купат, ќе помогне да се цел право големина.Тоа е високиот квалитет на сликата.Материјалот е ламинат за да го заштити од надворешната средина.Значи, можете да бидете сигурни дека сликата нема да биде оштетен.Тоа ќе се вклопи во било кој автомобил, камион или SUV Ние користиме високо-технолошка опрема за производство на decals.

Главните карактеристики

Избор на клиент