.

.

Проф. д-р Пен Ultima-О7 Терапија Авто Систем, Замена на Делови-12pins. (5)

Проф. д-р Пен Ultima-О7 Терапија Авто Систем, Замена на Делови-12pins. (5)

DEN 1199.04

Пристапност
Во достапна форма

Овозможува брзо отстранување на blackheads и акни, без да остават лузни.Промовира циркулацијата на крвта и да се направи вашата кожа се стегне, еластична.Промовирање на производството на колаген и да се направи вашата кожа сјајна и светла.Повеќе големината игли може да биде заменет : 12pins, 24pins, 36pins, 42pins, нано игли.Д-р.Пенкало ULTIMA -О7 Батерија Терапија Авто Систем се обезбеди најчистите и најздравите грижа.

Главните карактеристики

Избор на клиент