.

.

Живеат Бескрајно 20oz Деца Шише за Вода со Лесно Sip Слама - Шише за Вода е машина за миење Садови Безбедно и BPA Free Деца Шише за Вода (Lilypad)

Живеат Бескрајно 20oz Деца Шише за Вода со Лесно Sip Слама - Шише за Вода е машина за миење Садови Безбедно

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ на ВОДА во ШИШИЊА ДЕЦА : Сакате да се задржи вашето дете среќен и хидрирани?Оваа 20oz деца шишиња со вода усвојува напредна технологија со одличен дизајн.Нашите шишиња се BPA-free и не-токсични, па сосема безбедно за вас и вашите деца да уживаат во.БЕЗБЕДЕН И ЛЕСЕН ЗА ДЕЦАТА ДА го КОРИСТАТ : Едноставно флип до отворот за да го отворите печат на шишиња со вода за деца и ги споделите со вашите малку еден уживаат голтки и chugs на нивниот омилен пијалок.Овој мал раце-friendly деца шише за вода со слама доаѓа со рачка што го прави лесен за вашето дете да се носат додека кампување, патување, & работи.ТЕЧЕЊЕ-ДОКАЗ СЛАМА КАПАК : во Живо, Бескрајно деца шише за вода карактеристики виткање слама капак што е течење-доказ кога е затворен безбедно.На слама овозможува една рака пиење и го прави пиење повеќе погодно.Исто така, шише за вода за децата има широк устата, го прави лесно да се додаде, се меша топки и течности.СИГУРЕН И ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Ова шише за вода за деца на училиште е направен од високо-квалитет Tritan материјал кој го чува вашите деца против spillage и нивната облека од дамките, или своите работи, впива со нивните пијалоци.Плус, ова дете шише за вода се уште ќе биде добра и по многу фрла и капки.Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО ДЕЦА ШИШЕ за ВОДА : во Живо, Бескрајно е шише за вода е машина за миење садови безбедно и карактеристики широка уста за лесно пополнување и лесен за чистење.Едноставно рака мие или менито што се во вашата машина за миење садови.Други пластични шишиња го изгуби својот сјај по повтори пример, перење на садови но овие бебе шишиња со вода се направени со висок квалитет Tritan пластика која ќе трае со години.Боја : Lilypad.

Главните карактеристики

Избор на клиент