.

.

Болдвин Хардвер 5103.102.Г-дин Имот Традиционалните Лост Затворен

Болдвин Хардвер 5103.102.Г-дин Имот Традиционалните Лост Затворен

DEN 3724.80

Пристапност
Во достапна форма

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Бренд Име : Болдвин.Производ Димензија : 3.38 X 0 X 2 ".Земја На Потекло : Кина.Број на модел : 5103102 Mr.Направени од Цврст Месинг оваа лост заедно со мноштво на Роуз избори додава убавина и талент да било décor.Овој показател е за Целосна кукла, Половина кукла, Премин и Приватноста функцијата на спалната соба, бања, плакар, провизии и француски врати.

Главните карактеристики

Избор на клиент