.

.

ZDHNX 100sets 9x12mm Круг Двојно Капа Злато се Зголеми Студ Заковки Торба Чевли Облека од Кожа Занает Украси DIY Шие Материјали

ZDHNX 100sets 9x12mm Круг Двојно Капа Злато се Зголеми Студ Заковки Торба Чевли Облека од Кожа Занает Украси

DEN 783.12

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Железо.Двојно Капи дизајн.Голема DIY алатка за чевли, ракавици, чанти, кожни облека, кеси и така натаму.Примена во возбудлив, украсување, затегнување и сл.Ви донесе многу DIY задоволство.Добредојдовте на нашата продавница, нашите производи ќе бидат постојано ажурирани, добредојдени да се продолжи да се обрне внимание!Спецификации : Боја : Роза gold QTY : 100 sets Material : Iron Package се Вклучени : 100 ја Поставува Rivets Note:1. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!.

Главните карактеристики

Избор на клиент