.

.

Дали Сето Тоа 2022 Неделно Излет - 17-Месечно Жица-О Граница Календар Книга со Недела-По-Шират View & Солза-Оф To-Do Листи од Портокал Круг Студио - Бела Флора

Дали Сето Тоа 2022 Неделно Излет - 17-Месечно Жица-О Граница Календар Книга со Недела-По-Шират View & Солза-Оф

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

НЕДЕЛЕН ИЗЛЕТ 2021-2022 : списанието вклучува цел тракерот за да ја одржи рамнотежата, стрес-слободен живот, буџет тракерот за да ги охрабри трошење и заштеда мудро, и солза-од шопинг и to-do листи.Можете да се најавите секој завршен задача, додека во движење.НЕДЕЛЕН ИЗЛЕТ 2021-2022 : списанието вклучува цел тракерот за да ја одржи рамнотежата, стрес-слободен живот, буџет тракерот за да ги охрабри трошење и заштеда мудро, и солза-од шопинг и to-do листи.Можете да се најавите секој завршен задача, додека во движење.ДА се НАПРАВИ ЛИСТА ПЛАНЕР : План за вашиот дневен распоред, салата време, и бизнис средби со нашите прекрасна организаторот.Дали ви треба планер за работа, училиште, управување со времето, или хоби, ќе љубов на поедноставена месечна агенда ставови.ЗАКАЖУВАЊЕ КНИГА : ни трошка одредување на важен датум или се надвор лични време за себе, со нашите атрактивни planners.Таа има неделни прегледи со планирање на просторот за 6 членови на семејството, 340 налепници за следење на состаноци, и ентериер складирање џеб.АКАДЕМСКИ ПЛАНЕР : Ние сме направена различни спирала planners за наставниците и учениците со еластична бенд затворање, изложени твин-прстен жица-о обврзувачки, ентериер складирање џеб за белешки, и 17-месечно (август 2021-декември 2022) преглед на календарот.ПОРТОКАЛ КРУГ СТУДИО : Ние сме бутик издавач на софистицирани календари, planners и на организаторите создадена од страна на до-и-доаѓаат уметници.Секој еден е уникатно инспириран да им помогне ве мотивира и да се најде радост во планирање и следење на вашиот распоред.

Главните карактеристики

Избор на клиент