.

.

Нова Рамнотежа Пондерирана Вест 8lb - Водење Вест за Мажите и за Жените - Contoured Дизајн, Прилагодлив Ремени, и Рефлексивноста - за Сила за Обука, Издржливост, Трчање, Џог?

Нова Рамнотежа Пондерирана Вест 8lb - Водење Вест за Мажите и за Жените - Contoured Дизајн, Прилагодлив Ремени,

DEN 861.60

Пристапност
Во достапна форма

Оваа пондерирана тренингот вест за мажите и жените можат да бидат инкорпорирани во повеќето фитнес рутина.ПРИЛАГОДЕН ДИЗАЈН : Нашата прилагодливи пондерирана вест се вклопува удобно околу рамената и карактеристики на crisscross дизајн за да се овозможи повеќе целосен опсег на движење додека џогирате, истегнување, и повеќе.Оваа пондерирана тренингот вест е направен на влага-wicking и мирис отпорни на решетката ткаенина што ќе ви ги сува во текот на тренингот а ќе се зголеми калории толпата и да ги задоволи вашите фитнес цели.Оваа рефлексивни работи вест може да се користи на дневна работи.Една големина одговара на повеќето.НОВА РАМНОТЕЖА : Ние сме биле храбро независни од нашиот почеток во 1906 година.Денес, ние и понатаму сме и бестрашен и независни како ние продолжуваме нашето патување.Оваа пондерирана тренингот вест за мажите и жените можат да бидат инкорпорирани во повеќето фитнес рутина.

Главните карактеристики

Избор на клиент