.

.

Лук Притиснете Нерѓосувачки Челик Поставите Храна Одделение 304 Вистински со Силиконски Ролери нож за лупење и Чистење со Четка за Лесно Чистење & Рѓа-доказ(Примар?

Лук Притиснете Нерѓосувачки Челик Поставите Храна Одделение 304 Вистински со Силиконски Ролери нож за лупење

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

1.Пакетот вклучува:Нерѓосувачки Челик Лук Притиснете*1,Лук нож за лупење*1,Чистење со четка*1. 2.Солидна Нерѓосувачки Челик Лук Притиснете На 'рѓа доказ лук притиснете е направен од 100% премија 304 од не' рѓосувачки челик.На нож за лупење цевка е направен од тешки силикони.Таписерии и силен изглед, модерен занаети .Овие се готвење gadgets, за да трае цел живот. 3.Лук Минсер За Unpeeled Каранфилче.Благодарение на тешки изградба и генијален дизајн, лесно можете да mince unpeeled лукчиња.Откако ќе притиснете на рачки, паста, вкусни моделирани, оставајќи само на кора од внатре.Тоа не е само лук притиснете но исто така ѓумбир дробилката. 4.Големиот судски совет завртува за лесно чистење.Едноставно исплакнете со млаз вода или работат преку машина за миење садови.Бонус за чистење со четка вклучени. 5.Доживотна гаранција : Ние сме толку сигурни дека ќе љубов нашата Прес и нож за лупење Сет кој што се нуди на сите клиенти доживотна гаранција.Ако во било кој момент можете да одлучи да не се целосно задоволни со вашето поставено, само ни капка е-маил и ние ќе ви вратат 100% од парите.fvmk656500fdsfss.

Главните карактеристики

Избор на клиент