.

.

Академски Излет 2021-2022, AT-A-GLANCE Седмична средба Книга & Планер, 5 x 8, Мали, за на Училиште, Наставник, Ученик, Црна и бела (7010105)

Академски Излет 2021-2022, AT-A-GLANCE Седмична средба Книга & Планер, 5 x 8, Мали, за на Училиште, Наставник,

DEN 770.40

Пристапност
Во достапна форма

АКАДЕМСКИ ПЛАНИРАЊЕ, – Управување со престојната учебна година со оваа класична планер.Датум спектар опфаќа 14 месеци од јули 2021-август 2022 за академската година за планирање и пошироко.МАСТИЛО КРВАРАТ ОТПОР – План на вашиот распоред без страв од оттргнува мастило крварење.Нашиот подобрен, висок квалитет на хартија е дизајниран за супериорен мастило крварат отпор, која го задржува планови уредни и читливи.НЕДЕЛЕН ПРЕГЛЕД – Ги состаноци, настани и снимен на пресуди секојдневно блокови.Час состаноци се кандидира 8 : 00 часот наутро-5 : 00 стр.м.Понеделник – Петок. 5" x 8" големина на страницата.ПОДОБРЕНА ОРГАНИЗАЦИЈА – Специјални страници се 3 година референца календар, важни датуми, 3 класа распоред страници, метрички конверзија, временски зони, 8 контакти страници и двострано џеб.ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН – ја Преземе контролата на вашиот распоред со класичен стил.Излет има црна, симулирани кожа капак и твин жица обврзувачки за да им помогне го задржи страници се обезбеди.Стил : 2022 Новото Издание.

Главните карактеристики

Избор на клиент