.

.

Моден Полумесечина Коса Клипови Рака завиткани Месечината Headdress Коса Орнаменти, Светло за Магла Кафе Леопард

Моден Полумесечина Коса Клипови Рака завиткани Месечината Headdress Коса Орнаменти, Светло за Магла Кафе Леопард

DEN 409.44

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Крпа + пластика.Големина : прибл.10 x 4 x 4cm/3.94" x 1.57".Совршен за стегање на вашата коса или да се направи коса стил.Одговара за дневно или бања употреба.Се стега забите дизајн го прави лесен за употреба.Пакетот вклучува 1 x коса клип.Бродови од Хонг Конг.Добар избор за подарок или декорација.Шармантната и елегантна, standout од оние обичните, добредојдени од страна дами.Добар квалитет, нежен рачно изработени уметности и занаети.

Главните карактеристики

Избор на клиент