.

.

Hobart LXGEPR-1 Advansys Ладна Вода Glasswasher w/ 14 Нозе

Hobart LXGEPR-1 Advansys Ладна Вода Glasswasher w/ 14 Нозе

DEN 432.00

Пристапност
Во достапна форма

(14" НОГА СТОЈАТ) Advansys Glasswasher со Puri Исплакнете, Ладна Вода, Канализација, 1.14 gal по багажник, 38 или 29 Полици/Час, Паметни Сензори, Автоматски Delime известување за инсталација над 100 милји, ќе се наплаќа во наведениот стапка од страна на локалните Hobart услуга на канцеларијата.

Главните карактеристики

Избор на клиент