.

.

Calvas [Original] AC Далечински Управувач RG01/BGF-ELBR за Electrolux клима уред

Calvas [Original] AC Далечински Управувач RG01/BGF-ELBR за Electrolux клима уред

DEN 2621.76

Пристапност
Во достапна форма

Пакет : Yes.Употреба : Клима Уред.Фреквенција : 433 MHz.Безжична комуникација : IR.Канал : 1. Ова е оригиналниот далечински управувач за Electrolux клима уред, Овој објект има акции.Можете да поставите некоја цел, тогаш можеме да се испорача во прв пат.Објектот специфики : Пакет : Yes Use : Воздух Conditioner Frequency : 433 MHz Wireless комуникација : IRChannel : 1 Model број : RG01/BGF-ELBR.

Главните карактеристики

Избор на клиент