.

.

TableCraft 17 Пре-Искусни Леано Железо Fajita Skillet Сет со Дрво Служат Фах | Commerical Квалитет за Ресторан или Домашна Кујна Употреба

TableCraft 17 Пре-Искусни Леано Железо Fajita Skillet Сет со Дрво Служат Фах | Commerical Квалитет за Ресторан

DEN 718.80

Пристапност
Во достапна форма

Леано Железо Fajita Skillet ви овозможи да служи ресторан квалитет оброци во вашата кујна.Леано железо може да се користи на скара, фурна, или stovetop и е лесно да се чисти.Комерцијален квалитет леано железо изграден за да трае.Леано Железо skillet доаѓа пре-искусни и има не-стап трајни површината.Вклучува една леано железо fajita skillet со рачка и заштитни дрвена основа.FOOD_SERVICE_SUPPLY Служат тоа директно од скара со Table Crafts избор на отворено забавна s спектар на скара toppers.Нема повеќе месо лепење на скара и нема повеќе runaway зеленчук!Table Craft, исто така, нуди широк спектар на скара додатоци како што се : пченка носители, риба turners, sizzle одмори плата и пица лушпи.Table Craft ги има сите алатки што ви треба да се создаде совршена скара креации.Држете ги рацете надвор од топлина со нашите нови силикони бразилецот ракавици.И никој не сака валкани скара!Имаме голем број на скара четки за да им помогне одржите вашиот решетки чисти и се подготвени да се готви.

Главните карактеристики

Избор на клиент