.

.

Клиторичен stimulator, 10 видови на адсорпција воздушен притисок бран технологија, водоотпорен играчки, батерија играчки за женски љубовници

Клиторичен stimulator, 10 видови на адсорпција воздушен притисок бран технологија, водоотпорен играчки, батерија

DEN 523.20

Пристапност
Во достапна форма

Заштита на вашата приватност.Не било чувствителни зборовите прикажани на пакувањето.Батерија : USB полнењето, повеќе лесен за употреба.Safe Материјал : Направен од медицински степен на материјал,безбедно,без мирис,кожата-пријателски.Водоотпорен : 100% Водоотпорен дизајн.Тоа значи дека не треба да престанете да се забавувате кога капење и можете да го користите и во базен и море.Користете го овој massager да го намалите стресот, по долго ден!Целна вашиот тендер мускулите и го смируваат achy зглобовите.За производот : Клинички стимулација за да се стимулира воздух пулсот : клинички апсорпција вибратор користи не-контакт притисок бран на технологија за да се обезбеди чувство на апсорпција и пулсот, и направете ја вашата органи повеќето допира.Висок квалитет на силика гел и ABS материјали : адсорпција дел е направен од високо-квалитет за безбедност на силика гел, кој е многу мек, многу мека, се чувствува како вистинска кожа, а остатокот е направен од високо-квалитетна ABS.100% водоотпорни : на вшмукување вибратор клиторис е 100% водоотпорни, кој ви овозможува да се истражуваат на забава надвор од спалната соба и да уживате во вашиот среќен пат кога капење или опуштање во кадата.Многу тивко, само шепоти : тоа произведува за 10 светлина да силна адсорпција модели.Играње во тишина, само ќе се заштити вашата приватност, дури и ако корисниците не може да го слушне.Магнетни преносни полнење технологија : својата магнетна полнење технологија го прави многу практичен.Компатибилен со сите видови на USB планината уреди.Тоа е пренослив.Можете да го однесе насекаде.

Главните карактеристики

Избор на клиент