.

.

Алпска X409-WRA-JK Off Road Пред и Резервни Гуми Камера Пакет за 2011-18 Wrangler

Алпска X409-WRA-JK Off Road Пред и Резервни Гуми Камера Пакет за 2011-18 Wrangler

DEN 590.40

Пристапност
Во достапна форма

Алпска X409-WRA-JK Off Road Пред и Резервни Гуми Камера пакет за 2011-18 Wrangler - Овој пакет вклучува еден Алпска X409-WRA-JK 9-Инчен Времето-Отпорни Машинско-помалку Систем за Навигација со Off-Road Режим за 2011-2018 Wrangler, еден Алпска HCE-C2600 FD4 Off-Road Мулти-View Пред HDR Камера Систем, еден Алпска KCX-C250 MC Мулти Камера Селектор Интерфејс, еден Алпска HCE-RCAM-WRA Резервни Гуми Rear View Camera Систем за 2007-2018 Wrangler JK, еден pry за полнење, и еден Алпска coozy.X409-WRA-JK - зашеметување, солиден трката рамки се сместени големи, 9-инчен екран и се директен стил облини од кои резултати во ОЕМ-квалитет одговара и заврши без сопствени инсталација.HCE-RCAM-WRA Резервни Гуми Rear View Camera Систем за 2007-2018 Wrangler Џ.Алпска HCE-C2600 FD4 Off-Road Мулти-View Пред HDR Камера Систем Дизајниран за употреба со Алпска Екран на Допир Примачите Првиот Алпска Камери со HDR!.X409-WRA-JK - голем, 9-инчен екран е Осетлив на Допир и еден Удар Графички Кориснички Интерфејс е оптимизиран за во возилото паметен телефон го користите.Следната генерација на дизајн го прави екран перформанси дури и побрзо.Apple Car Play се пристапи преку допир капацитивни екран или микрофон копче за да го активирате Siri контрола на гласот и е компатибилен со i Phone 5 и подоцна (i Phone мора да биде поврзан преку USB-кабел).Алпска X409-WRA-JK 9-Инчен Времето-Отпорни Машинско-помалку Систем за Навигација со Off-Road Режим за 2011-2018 Wrangler На X409-WRA-JK "Работи со Apple Car Play" и им овозможува на корисниците на i Phone остварувате и да примате повици, пристап текстуални пораки, да пуштите музика, и да добиете насоки на начин кој им овозможува да останат фокусирани на патот.X409-WRA-JK - 9-инчен Времето-Отпорни X409-WRA-JK систем за Навигација ќе се зајакне авантурите на активни weekender со Apple Car Play, Андроид Auto, и вграден во Off-Road Режим.Карактеристики - Големи, 9-инчен екран на допир приказ на Сите Временски услови-Отпорни Off-Road Mode with on-screen возило информации Plug-and-Play инсталација Работи со Пандора Интернет Радио Изградена-во HD Радио Тјунер Sirius XM Подготвени Bluetooth изградена-во Задржува фабрика контроли со i Datalink Маестро 1 HDMI излез / 1 HDMI влез Алпска KCX-C250 MC Мулти Камера Селектор Интерфејс 3 M директни камера текст кабелот вклучен Алпска HCE-RCAM-WRA Резервни Гуми Rear View Camera Систем за 2007-2018 Wrangler JK На HCE-RCAM-WRA е прилагодлив HDR задни-видете камера систем кој месеци зад резервни гуми на 2007-2018 Wrangler Џ.

Главните карактеристики

Избор на клиент