.

.

Smart Watch За Андроид Телефони Спортски Smart Watch за Mens Жените Екран на Допир за Здравјето на Срцето Крвен Притисок Монитор Фитнес Активност Спиење Tracker Pedometer Чекор Контра

Smart Watch За Андроид Телефони Спортски Smart Watch за Mens Жените Екран на Допир за Здравјето на Срцето Крвен

DEN 3317.76

Пристапност
Во достапна форма

0 и погоре системи , и Bluetooth 5.На smartwatch, исто така, го следи & евиденција вашиот сон статус автоматски, обезбедување на сеопфатна анализа на квалитетот на вашиот сон да ви помогне да развијат поздрав животен стил.Останете мотивирани во текот на целиот ден!.2 и погоре.57 инчен-квадрат екранот-320*320-TFT* Боја : Црна,Сина,Розова,Сива* Dial Ширина : 1.72 во* Dial Дебелина : 0. 【Вашиот Мултифункционален Фитнес Придружник】Smart watch карактеристики со многу практични функции, како што се јавам потсетување,порака push,stopwatch (стоперка), аларм,pedometer,калории,sedentary потсетување,срцето го оценувате /спиење монитор,Здив обука,музика контрола,мулти dial лице,Калкулатор,се Најде нараквица,да се Подигне својата рака за да заличи на екранот.Product Overview Барања Систем : Android 5.3 во* Dial Должина : 1.Можете да снимате и да видите реално-време на податоци за време на вежбање. 【Сите-ден Активност Следење】Прецизно се евидентираат сите-ден активности, како чекори, растојание, калории изгори, милји одеше, активни минути, спиење статус и повеќе.Напредни крвен притисок следење ви помага да се направи прилагодување на времето на вашиот начин на живот и тренингот.39 во* Бенд Ширина : 0.79 во* Види случај : Легури* Wristband материјал : Силикон* Тежина : 0.Ве молиме не притиснете било копчиња подводни.2 APP : Wear Fit pro Message/UI јазици : англиски,Кинески, арапски, француски, германски, шпански, португалски, руски, Тајландски, полски, италијански, Јапонски, Традиционално, чешка, турски, грчки, латински, романски, Виетнамски, Danish APP јазици : англиски, Кинески,француски, германски, Јапонски, шпански, италијански, корејски, руски, Тајландски, чешка, португалски, Индонезиски, арапски, турски, грчки, естонските, бугарски, латвиски, литвански, романски, српски, Slovak Features : * Smart сплит екранот/Scan code конекција* Прилагодено компонента* Аларм* Повик/Порака Притисни> * Musci Контрола* Мулти Бирајте* Калории* Pedometer * Срце го оценувате/Крвен Притисок монитор* Спиење следење* Повеќе спортски * информации потсетник* Sedentary потсетник* Стоперката* Најдете Хривнија* да се Подигне вашиот зглоб за да заличи на екранот* Прогноза* Пресмета* Замор анализа* Лозинка за заклучување на screen Specification : * Dail Облик : Плоштад* Екран : 1.Исто така, избегнувајте да го користите во екстремно високи или студени температури.

Главните карактеристики

* Dail Shape:
Square
* Screen:
1.57inch-square screen-320*320-TFT
* Color:
Black,Blue,Pink,Grey
* Dial Width:
1.3in
* Dial Length:
1.72in
* Dial Thickness:
0.39in
* Band Width:
0.79in
* Watch case:
Alloy
* Wristband material:
Silicone
* Weight:
0.1lb
Package Included:
* 1*SmartWatch :
* 1*Watch Box :
* 1*Multi language Manual :
* 1*charger Cable :
Any questions,please kindly contact us,we would always offer best solution to you. :
Избор на клиент