.

.

OMIDM Птичји кафез со Рамна на Врвот Папагал Кафез Големи Птичји Кафез од не ' Рѓосувачки Челик Папагал Кафез Myna Финч Одгледување Кутија Птица Погоден за Мали и Средни

OMIDM Птичји кафез со Рамна на Врвот Папагал Кафез Големи Птичји Кафез од не ' Рѓосувачки Челик Папагал Кафез

DEN 1963.20

Пристапност
Во достапна форма

1. Постои отворање за одгледување на полето на страна, кој може да биде затворена кога не е во употреба.Храната купот на вратата може да бидат преместени нагоре и надолу за да го промените храна надвор кафез, кој е удобен и практичен. 2. На дното нето е целосно да се повлече за да се олесни чистењето на птичји кафез.Движечкиот универзална тркала со заклучување, Спаси се грижи и напори, кога туркање, и може да се заклучува кога не е во употреба. 3. Димензии : 71 CM×45СМ×45СМ/27.9 во×17.7 во×17.7 во. 4. Пространа простор : Птица гнездо е најмногу погоден за мали и средни птици, како што се папагали, cockatoos, macaws, parakeets, lovebirds, canaries, папагали, гулаби, finches и quails. 5. Мултифункционален : Оваа птица кафез е погоден за домашна и комерцијална употреба.Пространа простор и едноставен, но внимателен дизајн го прават идеален избор за продавници за домашни миленичиња и пет болници.Име на производ : птица cage Product материјал : не ' рѓосувачки steel Product боја : погледнете ја сликата на екранот!Применливи сцена : погодна за внатрешна и надворешна use Quickly : 1. Ве молиме потврдете го големината и бојата пред купување.2. Рачно мерење на големината, може да има некои мали грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, благодарам you3. Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.4. Поради разликата помеѓу светлината и снимање агол или на светлината под екранот, може да биде благо, хроматските аберации, ве молиме да се разбере.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ги реши овие проблеми, како е можно поскоро.Висок квалитет на птичји кафез, лесен за чистење,пространа простор,секој детал е внимателен,погоден за голем број на птици.

Главните карактеристики

Избор на клиент