.

.

RaceDeck Дијамант Плоча Дизајн, Издржлива Interlocking Модуларен Гаража Тротоарите Плочка (48 Пакување), Од Легиран

RaceDeck Дијамант Плоча Дизајн, Издржлива Interlocking Модуларен Гаража Тротоарите Плочка (48 Пакување), Од

DEN 3215.76

Пристапност
Во достапна форма

Race Deck дијамант трајни гаража тротоарите е лесно да се инсталира, нема алатки потребни и се прилепува заедно со interlocking плочки.Овие плочки се обезбеди високо-крај изглед и исклучителни кат заштита.Премиум автомобили и гаража материјали.Алтернатива на епоксидна, ова не-токсични гаража и подрум тротоарите направени од високо влијание кополимер со гордост се направени во САД без лепак или токсични гасови.Лесно да се чисти заштитна тротоарите.Расчистување е бриз и нема да остави дамки, кора или чип.Автомобил Масло, нечистотии, прашина, или други мензи се никаков проблем со четка или продавница vac.Не се лизга т кора или чип.Лесно да се чисти и да се отпорни на заеднички гаража хемикалии, нашите Race Deck производи носат 20-годишна гаранција која ви дава доверба дека стоиме зад производот што го изгради.Се постави и да се прекине се snap!Нема алатки се потребни, сечење на време и трошоци за работна сила.Направи вашата кабина се издвојува со различни бои и стилови за да се прилагодите на вашиот трговија прикажи или мобилен тротоарите.Нашите лесни, 12" x 12" панели дефект и чување на лесно помеѓу покажува.Тешко!Оваа тротоарите се дизајнирани да издржат елементи на работен гаража.Race Deck може да се справи со подот приклучоци, лифтови и тешки возила.Таа е отпорна на гас, масло, сол и други хемикалии.Анти-замор квалитети во нашиот кат помогне да се заштитат вработените, додека шок апсорбирање на understructure го штити вашиот алатки.Направете вашиот кат да се издвоите од другите момци.Фати вашите клиенти око со единствена точка на купување екранот подот.Можете да ја прилагодите вашата продавница со различни бои и дезени.Race Deck е лесно да се инсталира, лесно да се движите, лесен за чистење.

Главните карактеристики

Избор на клиент