.

.

Колумбија Мажите Голема Харт Планина III Половина Zip

Колумбија Мажите Голема Харт Планина III Половина Zip

DEN 719.52

Пристапност
Во достапна форма

55% Памук, 45% Полиестер.Увезени.МЕКА ТКАЕНИНА : Колумбија Мажите Голема Харт Планина III Половина Zip Pullover е направена за удобно дели и секојдневниот живот – во секоја сезона.КРАЈНАТА УДОБНОСТ : Со краток zip јака дека е доволно флексибилен за да се носат нагоре или надолу за дополнителна топлина како што е потребно, ова се повлече над обезбедува одлична средниот слој за заштита од студено време студ.РЕДОВНО ОДГОВАРА : модерен дизајн со одговара за активни носат, во комбинација со мека и лесна руно, ќе се направи оваа јакна главен за многу удобно на отворено настани.ПАМУК се ВКЛОПУВААТ : Мека и топло, памук, полиестер мешавина материјал е совршен надворешниот или средниот слој, природна за секоја зима активност.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Колумбија е внимание на детали е она што ги поставува нашата облека, освен.Впишување само на највисок квалитет на материјали, експерт крои и изработка.Ова е долготраен облека ќе уживате за сезони за да се дојде.

Главните карактеристики

Избор на клиент