.

.

Крофни германски Овчар Ткаенина Пастелни германски Овчар Дизајн Компатибилен со AirPods Про Случај Покрие Кристално Јасни Заштитни Мека TPU Слушалки Случаи за Девојки

Крофни германски Овчар Ткаенина Пастелни германски Овчар Дизајн Компатибилен со AirPods Про Случај Покрие Кристално

DEN 252.00

Пристапност
Во достапна форма

Целосна Заштита : Направен Од Премиум Tpu, Мека И Lightewight, Дизајниран Со Исклучителна Шема, Силна Но Сепак Мека.Кристално Јасна Дизајн : Кристално јасна изглед и лесен дизајн задржи првобитната убавина на Airpods 3 случај и да се обезбеди индикаторот за полнење да се видливи додека се полни.Совршен кроена:Овој заштитен случај совршено се вклопува со Airpods 3 Bluetooth слушалки, нема да влијае на безжично полнење, и е погодно за wired полнење од дното, без отстранување на заштитни случај.Ние се опремивме Airpods 3 слушалка ракави со метал carabiner клипови, кои се погодни да се носат и да ја поправите слушалка ракав на чанта или ранец.Слушалка Заштитни Случај:Полно тело заштита за вашиот airpods против било нула, се судрат, прст знаци, есен и валкани.Совршен Подароци : Домот airpods случај ќе ги носи убаво расположение секој ден.Совршен Подарок За Љубителите, Девојка, Дечко, Сопруг И Сопруга, Пријатели, Татко И Мајка, Партнер И Себе Си.Совршен За Kinki, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Таткото Ден, Родендени, Божиќ, Јубилеи Итн. 【Материјал】TPU【Производ перформанси】Овој заштитен случај совршено се вклопува со Airpods 3 Bluetooth слушалки, нема да влијае на безжично полнење, и е погодно за wired полнење од дното, без отстранување на заштитни случај.【Применливи сценарија】Компатибилен со Air Pods 3 генерација Bluetooth слушалки направени од високо-квалитет TPU да се заштити вашиот Air Pods 3 од судири, паѓање и гребење.【 Перење инструкции 】се препорачува да се избрише и се чисти редовно.【 Посебна Забелешка 】Оваа големина на податоци е нормална последица на различни мерни методи.Грешката е во опсег од 0.5 mm.Сликата на екранот ефект е за повикување само и крајниот ефект е предмет на вистински производ!Ако примите дефектен производ или имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни остави порака.Ние се грижиме за вас со free замена или целосно ре-фонд веднаш.

Главните карактеристики

Избор на клиент