.

.

wanxinfu Јога Мат, Не се Лизга Еко Пријателски Вежба Мат Среќен Велигден Шарени Велигденски Јајца Шема - Висока Густина Пилатес Мат со Носење на Рака за Подот Тренингот,

wanxinfu Јога Мат, Не се Лизга Еко Пријателски Вежба Мат Среќен Велигден Шарени Велигденски Јајца Шема - Висока

DEN 2127.12

Пристапност
Во достапна форма

МАТЕРИЈАЛ : Нашата upgrad вежба мат направени од премиум велур и гумен ѓон.Не-токсични и безопасни, ги собере водат зафат.ГОЛЕМИНА : 72-инчен x 24-инчен x 1.5 mm.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Користење на мешани виножито боја шема.Секој јога мат е поинаков и модерен.Да имате уникатен јога мат.ПРЕДНОСТИ : Многу душеци тврдат дека се дебели јога душеци, но всушност недостаток на густина потребни за поддршка на вашето тело, и го прават тоа невозможно да се балансираат.Но, нашата благосостојба е вежба мат има уникатна комбинација од велур и гума, обезбедување на удобност, функционалноста, и потпора во секоја позиција.НЕМА ПОВЕЌЕ БОЛНИ КОЛЕНАТА И ЗГЛОБОВИТЕ ИЛИ КОМПРОМИТИРАН РАМНОТЕЖА.Нашите јога душеци се даде оптимални база на теренот, вашиот пракса, така што ќе може да се остане смирен, фокусиран, и среќен.ЗАБЕЛЕШКА : Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.ние ќе ви обезбедиме со задоволни одговор.Еко Јога Мат за Бременост : Нашата јога мат усвојува безбедна и здрава материјал.Бремените жени може да направи некои нежни јога вежби или медитација на овој мат за подобрување на физичка сила и да го намалите стресот. (Ве молиме пракса под раководство на стручни лица.)Малите Деца и Децата Јога Мат : Секое дете треба да има јога мат да облик здраво тело и да се развие способност да се концентрира.Нашите јога мат со атрактивен модел и не се лизга функција е prefect избор.Лесно Чистење Вежба Јога Мат : Висока густина јога мат со затворени-cell изградба површината може да се спречи влага и прашина од се апсорбира.

Главните карактеристики

Избор на клиент