.

.

Ажурирање на Меѓународните СП-18P 18 се Готви е Вилушка, AISI 420 Нерѓосувачки Челик ПОМ Рачка

Ажурирање на Меѓународните СП-18P 18 се Готви е Вилушка, AISI 420 Нерѓосувачки Челик ПОМ Рачка

DEN 286.80

Пристапност
Во достапна форма

Овој 18 инчен готви за е направен со фалсификувани нерѓосувачки челик.Оваа две tine дизајн со целосна танг е совршен за сите ваши готвење потреби.Одлично за претворање на храната, првично работа, мешање тесто, и служат.Се одликува со заострените црна ПОМ се справи.Машина за миење садови безбедно.Ова Ажурирање на Меѓународните 18 инчен готви за е направен со фалсификувани нерѓосувачки челик.Оваа две tine дизајн со целосна танг е совршен за сите ваши готвење потреби.Тоа е одлично за претворање на храната, првично работа, мешање тесто, и служат.Се одликува со заострените црна ПОМ се справи.Ова добро направени од 18" криви се готви е на сила е машина за миење садови безбедно.

Главните карактеристики

Избор на клиент