.

.

Кралската 89212T MB30 Парични Фиока

Кралската 89212T MB30 Парични Фиока

DEN 2851.68

Пристапност
Во достапна форма

Тешки-должност метална конструкција.Пролет-натоварени лесно планирам фиока.Фиока за заклучување со 2 клуча.Итни фиока ослободување табот. 5-сметка послужавник.Кралската MB30 Парични Фиока чува пари добро организирани со својот 5-сметка послужавник и се отстранува 8-монета послужавник.На MB30 може да се користи самостојна или можат да се поврзат со ПОС системот со RJ11 интерфејс кабел.На MB30 е исто така опремен со USB активирањето на кој му овозможува да се поврзете со повеќето мало уреди и ПОС принтери.

Главните карактеристики

Избор на клиент