.

.

ДЕЛТА ТАПА 797LF, 5.41 x 3.41 x 5.41 инчи, Хром

ДЕЛТА ТАПА 797LF, 5.41 x 3.41 x 5.41 инчи, Хром

DEN 6939.36

Пристапност
Во достапна форма

извршување(function(A) { A.Домот, традиционално стилизирана Cassidy тоалетот тапа со стој (во шампањ бронза заврши; за да ги видите поголеми).Една Рачка На Менувачот.Тоа доаѓа со метал pop-up мозоци со позлатен прирабница и затка, и изборен escutcheon.Тоа мерки 5-13/32 инчи во должина, и тоа има 11-9/16-инчен вкупно spout висина (9-31/32-инчен spout висина од палубата за да aerator).проширувач.Тоа доаѓа во хром финиш, и тоа е исто така достапен и на шампањ бронза, Сјај полиран никел, од не ' рѓосувачки, и Венецијанскиот бронза.Под влијание на класичен облик на женската силуета со cinched половината, на традиционално стилизирана Делта Cassidy бања колекција ги спојува традиционалната архитектура со чисти линии и елегантни детали.скролувајте(0, податоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент