.

.

JW-YZJW Гребење Мачка Пост, Дневна Кревет, Уникатен Лулка Нула Подлога, Дневна Кревет за Мебел Заштита, Мачка Играчка Обука

JW-YZJW Гребење Мачка Пост, Дневна Кревет, Уникатен Лулка Нула Подлога, Дневна Кревет за Мебел Заштита, Мачка

DEN 1797.60

Пристапност
Во достапна форма

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ЦВРСТО ДРВО ОДБОР : направена со оригиналност, пет пати на парична казна полирање, мазна, не burrs и без оштетување на кожата.СТАБИЛЕН И НЕ се ЛИЗГА : база одбивни структура е дизајниран, подвижни и статични слободно, и двојно палубата одбивни е стабилен и не се лизга.СПИЕЊЕ ГРЕБЕЊЕ ОДБОР : спиење гребење одбор е исто така лулка мачка во кревет, кои може да остри канџи.Удобно лак дизајн обезбедува удобен сон и се грижи за мачката се ' рбет здравје.ГОЛЕМИНА на : 10.6*21.2*11.8 инч.Гребење мачка одбор Софа Кревет се направени од рециклиран картон, не-токсични пченка скроб лепак.УБЛАЖУВАЊЕ на СТРЕСОТ : Мачка гребење на површината криви се направи за полесно гребење & a попријатно место за одмор & play.Вежба & стрес знаците.Производ description It е во мачка е ген кој тие сакаат да го нула работи.Без гребење на нивните канџи ќе стане премногу долг и тоа може да доведе до физичка или ментална болест.За производот : Име : Мачка Scratcher/Гребење Мачка Подлога/Мачка Нула Pad Material : Висока густина брановидни хартија+цврсто дрво board Features : мачки за мелење на нивните канџи, одмор, игра, и нула, со различни игра методи за спречување на мебел штета.Применливи предмети : важечки за сите видови на cats Package Содржи : 1 x гребење Мачка board Please Забелешка : 1. ГОЛЕМИНА : големината се мери со рака, па ве молиме да се овозможи мало отстапување во рок од 1 CM-2 CM.2. СОДРЖИНА : пакетот вклучува само мачка scratcher со Настава само, НЕ било какви други предмети и додатоци во слики прикажани содржани.3. МИРИС : Нашите производи се сите ново произведени.Ќе има некои мирис кога ќе го добиете производот.По вентилација за некое време, мирисот ќе исчезне.4. Кога вие користите мачка scratcher, Чувајте го на суво место , да се избегне изложување на сонце∫.

Главните карактеристики

Избор на клиент