.

.

Xyron Креативни Станица, 9 x 5, Занает Материјали & Scrapbooking Материјали, Мала Етикета Создателот, го Прави Покани рачно изработени Картички, Флеш Карти, Налепници, Совршен?

Xyron Креативни Станица, 9 x 5, Занает Материјали & Scrapbooking Материјали, Мала Етикета Создателот, го Прави

DEN 2136.00

Пристапност
Во достапна форма

Не-хаос лепило – го Замени вашиот неуредна лепак стапови, валкана спреј планината и двострано лента.Тоа доаѓа со претходно внесени еден 25 нога со 9 инчен постојан лепило кертриџ, и, исто така, прифаќа ламинатни и магнет refills (се продава одделно).Достапни касети вклучуваат постојани или repositionable лепило, двете еднострани ламинатни, ламинатни/магнет и ламинатни/лепило.Се применуваат киселина-бесплатно, не-токсични лепило за елегантни, професионални резултати.Бескрајни креативност – Одлично за уметности и занаети, креативни станица може да ви помогне да се направи свадба на покани рачно изработени картички, образовни флеш картички, налепници, етикети и повеќе.Моќ извира покриени од еден ден.Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.Исто така, прифаќа ламинатни и магнет refills (се продава одделно).125 инчи дебела, вклучувајќи хартија, embellishments, vellum, ткаенини и лента.Оваа корисна машина ги прифаќа и двете 9" и 5" касети да се помогне да се минимизира отпад и да го зголеми флексибилноста на сите ваши занает проекти.Laminator, Налепница Создателот, Магнет на Одлуки во една едноставна машина.Две кертриџ големини – Справи проекти големи и мали.Подготвен кога ќе се – Ова не-електрични машина нема загревање време.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Не бара батерии, топлина или електрична енергија.Ова е ограничено време попуст.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент