.

.

Gmjay Преносни Десктоп клима уред Ладно/Топлина Двојна Употреба 24-Часовен Тајмер со Далечински Управувач LED Control Panel

Gmjay Преносни Десктоп клима уред Ладно/Топлина Двојна Употреба 24-Часовен Тајмер со Далечински Управувач LED

DEN 1118.40

Пристапност
Во достапна форма

●Бесплатна инсталација, лесно да го инсталирате, лесен за употреба. ●Брзо ладење, USB брзо полнење. ●Независни dehumidification, Интелигентни времето, Ноќ осветлување. ●Мали, лесни за носење, Допрете далечински управувач. ●Ниско ниво на бучава, мир на умот и спиење, Ниска потрошувачка, штедење на енергија, заштита на животната средина. ●Бесплатна инсталација, лесно да го инсталирате, лесен за употреба●Брзо ладење●USB брзо полнење●Независни dehumidification●Интелигентни времето● ноќно осветлување●Мали, лесно да се носат●Touch далечински управувач●Ниско ниво на бучава, мир на умот и спиење●Ниска потрошувачка, штедење на енергија, животна средина protection Product Опис.

Главните карактеристики

Избор на клиент