.

.

Calvas [Original] AC Далечински Управувач R17BEMTS R17B/E-МЦ за ECOFLAM клима уред

Calvas [Original] AC Далечински Управувач R17BEMTS R17B/E-МЦ за ECOFLAM клима уред

DEN 1022.40

Пристапност
Во достапна форма

Пакет : Yes.Употреба : Клима Уред.Фреквенција : 433 MHz.Безжична комуникација : IR.Канал : 1. [Original] клима уред Далечински Управувач за ECOFLAMAC Далечински Управувач R17 BEMTS R17 B/E-МЦ за ECOFLAM клима уред, Овој објект има акции.Можете да поставите некоја цел, тогаш можеме да се испорача во прв пат.Објектот специфики : Пакет : Yes Use : Воздух Conditioner Frequency : 433 MHz Wireless комуникација : IRChannel : 1 Model број : R17 BEMTS R17 B/E-МЦ.

Главните карактеристики

Избор на клиент