.

.

40 Компјутери LED Цвет Headband Круна во Собата, светне Цвет Венец Венец Блескав Флорални Headpiece Цвет Коса Garlands Headdress за Жени, Девојки Коса Додатоци Свадба Партија Празнико?

40 Компјутери LED Цвет Headband Круна во Собата, светне Цвет Венец Венец Блескав Флорални Headpiece Цвет Коса

DEN 1151.76

Пристапност
Во достапна форма

Погоден за повеќето : дијаметар на секоја ПРЕДВОДЕНА коса бенд мерки за прибл.Доволни количини : да се добијат еден пакет, вклучувајќи 40 парчиња на led цвет венец headbands, малку цвеќиња во 8 различни бои.Лесно да натпревар : Овие хартија цвет headbands се лесно да одговара на вашиот облека и стилови на косата, што ќе се издвојува повеќе од толпата, која може да ви помогне да имаат некоја забава ноќ.9 инчи во дијаметар, вкупната должина е околу 25.Исклучителен подарок : Можете да го испратите овие цветни headpieces на вашите пријатели, соседи, членови од семејството и повеќе, кои може да се покаже вашиот топло срце и добрина, на лицето кое ги прима овој подарок ќе биде многу среќен.Широко се применува : овие сјај headbands се идеални за жени, девојки, деца, невести, пратилки и повеќе, кои може да се примени на повеќе наврати, како што се Божиќ, ноќта на Вештерките, свадби, masquerades, концерти, роденден партии, карневал тематските партии, сјај партии, самовила принцеза партии и повеќе, тие може да се направи сте во центарот на вниманието.6 инчи Пакетот вклучува : 40 x Цвет headbands Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.6 инчи, соодветна големина одговара на многу луѓе од различни главата circumferences, ве молиме потврдете големината треба пред да ја купите.Удобно да се носат : овие LED цвет headbands се главно изработени од квалитетна хартија материјал се со LED, сигурен и безбеден за употреба, не е лесно да се скрши, исчезнат или да се деформира, така што тие може да ви послужи за долго време, тие се убави декоративни елементи за вас.

Главните карактеристики

Избор на клиент