.

.

BULUXE Тенџере Додатен Тапа Ѕид,Брусен Никел Заврши и Една Дупка 2 Справува со Двојна Замав Зглобовите Дизајн

BULUXE Тенџере Додатен Тапа Ѕид,Брусен Никел Заврши и Една Дупка 2 Справува со Двојна Замав Зглобовите Дизајн

DEN 1919.76

Пристапност
Во достапна форма

✅【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ】во Споредба со традиционалните нерѓосувачки челик тенџере спојници, BULUXE тенџере додатен славина е изградена од #59 премиум солидна месинг, далеку потрајни од sus на 304 нерѓосувачки челик материјал. ✅【ХИГИЕНСКИ & ЗДРАВА】Солидна Месинг constructure и полиран внатрешната површина, секоја капка вода минува низ тенџере додатен е природен и мазна, без да води или други штетни материјали додаде. ✅【2 ФЛЕКСИБИЛНИ ВЕНТИЛИ】 : Опремена со 2 knob рачки за двојно проток контрола.Двојно 360-степен swiveling spout се протега до 18.4 инчи и лесно retracts назад кога не е во употреба. ✅【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】 НИ стандард NPT 1/2"-14 конфигурација совршено ќе одговара на вашиот водовод. (1. Само ладна вода влезот. 2.Ние препорачуваме да користите Тефлон Лента на инсталација за подобро истекување-доказ. 3. Тефлон Лента вклучени ). ✅【ГАРАНЦИЈА】30 дена кавга-бесплатно враќање и замена на живот ограничена гаранција (станбени употреба) и 5-годишна ограничена гаранција(комерцијални).Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања или проблеми поврзани со тапа или неговата монтажа.Тип : Кујна Тенџере Додатен Faucet Material : Brass Finish : Брусен Nickel Number на дупки : One Number на Рачки : Two Handle Материјал : Цинк Alloy Installation Метод : Ѕид-Mount Special Карактеристики : Виткање Stretchable Drain Собранието Вклучени : Нема.

Главните карактеристики

Избор на клиент