.

.

FEBT Безжична Тастатура, ЦЕНТАР 34 Копче на Тастатурата, USB3.0 Интерфејс 3.7 V/2mA, со Тип-c Кабел за Пренос на Далечина 10m за Лаптоп Прозорец(Црна, Зелена)

FEBT Безжична Тастатура, ЦЕНТАР 34 Копче на Тастатурата, USB3.0 Интерфејс 3.7 V/2mA, со Тип-c Кабел за Пренос

DEN 1022.40

Пристапност
Во достапна форма

34-копче за дизајн, добар помошник за бројот обработка на текст.Во прилог да се користи како нумеричка тастатура, тоа исто така може да се користи како ЦЕНТАР.Две проширување интерфејси се USB3.0, што пренесува 5 Gbps во секунда и е компатибилен со голем број на уреди.Производот е направен од висок квалитет на алуминиум и АБС материјал, која е убава и рака смета дека е добро.Тип-c до type-c јавните податоци линија USB3.1 Gen2 не признае насока на против-упад, omni-насочен пристап до брзо читање на податоците.Поддршка теоретски максимален пренос на далечина од 10 метри, лесен и флексибилен за да го користите.Функција : производот е направен од висок квалитет на алуминиум и АБС материјал, која е убава и рака смета дека е добро.Поддршка за повеќе уреди или системи, за windows, Андроид.Во прилог да се користи како нумеричка тастатура, тоа исто така може да се користи како ЦЕНТАР.Две проширување интерфејси се USB3.0, што пренесува 5 Gbps во секунда и е компатибилен со голем број на уреди. 34-копче за дизајн, добар помошник за бројот обработка на текст.Поддршка теоретски максимален пренос на далечина од 10 метри, лесен и флексибилен за да го користите.Тип-c до type-c јавните податоци линија USB3.1 Gen2 не признае насока на против-упад, omni-насочен пристап до брзо читање на податоците.Спецификација : Модел : BT181 Pro Color : Црна; Silver(Опција)Материјал : алуминиум легура + ABSSupport систем : Windows, OS, Android Number на копчињата : 34 keys HUB интерфејс : 2*USB3.0 USB брзината на трансфер : 5 Gbps Keyboard живот (кратенки) : 5 милиони times Button одговор на ветер : 5 milliseconds Wireless / BT пренос на далечина : 10 meters Working напон и струја : 3.7 V/2m ABuilt-во литиум батерија : yes Battery тип : литиум батерија 302323 (110m Ah)време на Полнење : 2 hours Use време : 50 hours Size : 14.7 * 11.5 * 1.3 cm / 5.8 * 4.5 * 0.5 во Пакет листа : 1 * Keyboard1 * Тип-c cable1 * Корисникот manual Note : вистински производ во боја може да отстапува од фото поради светлина.Можеби постои мало отстапување во мерењето на производот.

Главните карактеристики

Model:
BT181Pro
Color:
Black; Silver(Optional)
Material:
aluminum alloy + ABS
Support system:
for Windows, OS, Android
Number of keys:
34 keys
HUB interface:
2*USB3.0
USB transfer speed:
5Gbps
Keyboard life (keystrokes):
5 million times
Button response speed:
5 milliseconds
Wireless / BT transmission distance:
10 meters
Working voltage and current:
3.7V/2mA
Built-in lithium battery:
yes
Battery type:
lithium battery 302323 (110mAh)
Charging time:
2 hours
Use time:
50 hours
Size:
14.7 * 11.5 * 1.3cm / 5.8 * 4.5 * 0.5in
Package list:
1 * Keyboard1 * Type-c cable1 * User manual
Note:
The actual product color may deviate from the photo due to light.There may be a slight deviation in the measurement of product.
Избор на клиент