.

.

артех Pannier Багажник, Мулти-Боја, Една Големина

артех Pannier Багажник, Мулти-Боја, Една Големина

DEN 2066.40

Пристапност
Во достапна форма

Корпа за чистење и перење.Главен материјал : Пластика.Производ димензии : 10 x 10 x 10 cm.Чистење и перење бин - Главна материјал : пластика - Производ димензии : 10 x 10 x 10 cm - Боја : мулти-обоени.

Главните карактеристики

Избор на клиент