.

.

Pukido VORED 9V 4А-Адаптер за Напојување Конвертор со 1m AC Cabe САД/ЕУ/велика БРИТАНИЈА/AU Plug Универзална DC 5.52.5 мм за ПОС машина - (Приклучок Тип: НИ)

Pukido VORED 9V 4А-Адаптер за Напојување Конвертор со 1m AC Cabe САД/ЕУ/велика БРИТАНИЈА/AU Plug Универзална

DEN 1377.60

Пристапност
Во достапна форма

Приклучок Тип : НАС.Пакетот Вклучува : 1pcs 9 V 4А-Напојување *(со AC кабел) Ако ви треба било модел, ве молиме прво контактирајте со нас.прозорецот.admin Account Id=231206957. Излез тип на : DC.Конекција : Десктоп.Излезен напон : 9 V. 100% Сосема нов 100 V - 240 V AC да DC Адаптер supply Good изолација, висока електрична сила.Долниот операција температура, долг животен век.Полно оптоварување висока температура горат-во,100% полно оптоварување горат-во test Application за ПОС машина. * Текст : 100 V~240 V , 50~60 Hz * Излез : наизменична СТРУЈА 9 V 4000m A/4А - * Големина : 108*72*29mm * DC plug големина Надворешниот Дијаметар : 5.5 мм *2.5 mm * Должина на Кабел : DC 1.5 М /AC 1 M * Заштита : OCP/OVP/OLP/SCP * Ефикасност : 85%Мин * Бранување и бучава : 100 Max * На адаптери за Конектори : во внатрешноста на позитивниот (+) .надвор негативниот (-) * Пакет вклучува : 1pcs 9 V 4А-Напојување *(со AC кабел)Ако ви треба било модел, ве молиме прво контактирајте со нас.Објектот специфики : Излез тип на : DCConnection : Desktop Output напон : 9 VUsage : ПОС машина.

Главните карактеристики

Избор на клиент