.

.

SHENGLI Кујна Рачки на вратите на Кабинетот се Справува со Модерна Фиока Повлече Рачка за Кујната Кабинет (Боја : Злато, Големина : 128mm)

SHENGLI Кујна Рачки на вратите на Кабинетот се Справува со Модерна Фиока Повлече Рачка за Кујната Кабинет (Боја

DEN 1370.40

Пристапност
Во достапна форма

Поле на примена : погодна за внатрешна и надворешна инсталации, бањи, спални соби, кујни и канцеларии ви обезбеди со тивок животната средина и висок квалитет на спиење.Карактеристики : Нерѓосувачки челик задебелена исклучување заклучување на телото го прави животот потивок.Дупка Центри - 96mm , 128mm.погоден за кабинети, врати, фиоки, гардероби, sideboards, Заварување Машина и сл.На врата се справи со е направен од алуминиум род + цинк легура и била третирана со мулти-слој anodizing, кој не е лесно да бледнее, не е лесно да ' рѓа.Рационализација дизајн, високо-квалитетни лесни луксузни хардверски додатоци, кружни рабови, добар сјај, безбедна и убава, силни и издржливи.Answer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Име на производ : Handle Material : алуминиум род + цинк alloy Hole растојание : 96mm , 128mm Length : 150mm,183mm Width : 12 mm Height : 36 mm Packing : 2 pcs Due до различни компјутерски монитори, снимањето услови и други фактори, производ слики и реалните предмети може да има некои боја разлики.Производ слики се актуелни снимки, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Служба : Ние сме посветени на обезбедување на најдобри производи и обезбедување на вас со совршена шопинг искуство.Потрошувачите секогаш се во прв план.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа да го реши сите ваши прашања.Answer : ___________________________ Note : Сите производи димензии се рачно да се вреднуваат, ве молиме да се разбере ако постои една мала грешка.Ве молиме прочитајте ги опис на производот внимателно и ви посакувам среќен шопинг!.

Главните карактеристики

Избор на клиент