.

.

Обоено Стакло Викторија Тифани Стил На Табела Светилка

Обоено Стакло Викторија Тифани Стил На Табела Светилка

DEN 2392.80

Пристапност
Во достапна форма

Вкупна Ширина (во) 18.00. Вкупна Висина (во) 63.00. Сијалица Видови Две 60w медиум светилки.Вклучете Стил се Повлече синџир.Снег Живот Продавница Снег Живот Компанија е основана како мало онлајн компанија во Северна и Јужна Америка.Ние го разбираме значењето на нашите клиенти, и довербата што ќе се стави во нас да донесе најдобри вредност и услуга.Над 10 години подоцна ние продолжуваме да бараме да бидат вредност и услуга лидер со спарувањето одличен производ придонеси со исклучителна услуга.Ви благодарам многу.Превозот Информации ..Уживајте брз и сигурен превозот кога ќе го купите производи од различни локација зависи од видот на објектот.Нашите нарачка и испорака на услуги се меѓу најдобрите во индустријата поради краток обработка пати и централно лоцирана склад.Повеќето наредби ќе бидат испратени во рок од 2-3 дена.И ние очекуваме дека во вашиот предмет мора да пристигнат во рок од 15-25 работни дена по на вашата држава и вашата земја.

Главните карактеристики

Избор на клиент