.

.

Екстремни Онлајн Продавница Замена за 2015-Тековно Ford Mustang Сите Модели | GT500 Песна Пакет Стил ABS Пластика Сјајни Црни Задните Трупот Капак Високо Крило Спојлер СПОЈЛЕР

Екстремни Онлајн Продавница Замена за 2015-Тековно Ford Mustang Сите Модели | GT500 Песна Пакет Стил ABS Пластика

DEN 14399.52

Пристапност
Во достапна форма

Одговара на СИТЕ 2015-Тековно Ford Mustang Модели. 100 % Сосема Нов Состојба, Бренд-Нови, не се Користи, Неотворена, Неоштетени Објект во нејзината Оригинална Амбалажа (Каде што Пакувањето е Применливо).Пакет се Вклучени Со 1 X Ford Mustang GT500 Песна Пакет Стил ABS Пластика Сјајни Црни Задните Високо Крило Средината Спојлер, 1 X Пар на Ford Mustang GT500 Песна Пакет Стил на Задната Страна Winglet ( Лево и Право ) & 1 X Торба на Инсталација на Хардвер.Хардвер е Вклучена за Лесна Инсталација.Тест Опремени Пред Пратката да се Обезбеди Fitment Прашање - Гаранција за да ги Собере.Бесплатен Превозот За НАС 48 Држави Со Ограничено Една Година Гаранција На СИТЕ Производство Неисправни Објект.

Главните карактеристики

Избор на клиент