.

.

САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ZUSA-РК-1087 Висока Температура Силикони Кабелот Акции, 70A, 2.551 OD, 0.812 КС

САД ЗАПЕЧАТУВАЊЕ ZUSA-РК-1087 Висока Температура Силикони Кабелот Акции, 70A, 2.551 OD, 0.812 КС

DEN 794.40

Пристапност
Во достапна форма

Одделение : Храна.Пресек Облик : Тркалезна.Durometer : 70 A.Температурата Опсег : -80° до 450° F. Затегнувачка Цврстина : 850 psi.Оваа силикони кабелот акции е направен од ФДУ материјали и е идеален за употреба во храна и пијалаци апликации.Силиконски има одличен температура опсег и добра отпорност на блага хемикалии, животински и растителни масла, вода и.

Главните карактеристики

Избор на клиент