.

.

KGDC Пилатес & Јога Мат Природна Гума Јога Мат Почетник Не се Лизга Насловна Фитнес Мат Дебели Јога Мат Кат Мат Вежби Душеци

KGDC Пилатес & Јога Мат Природна Гума Јога Мат Почетник Не се Лизга Насловна Фитнес Мат Дебели Јога Мат Кат

DEN 4436.88

Пристапност
Во достапна форма

Премиум тежина мат материјал е совршен за било кој тип на јога или пилатес рутина и ќе трае многу години да дојде.Двострано анти-пропадна технологија, површинскиот слој користи microcrystalline анти-пропадна кристал полимер структура, која во голема мера го подобрува анти-пропадна степен на површината за контакт; дното користи гума, која има висок коефициент на триење, висока compressive strength, и обезбедува силна потпора.Ефикасни се враќа, се вклопуваат во споеви и подобра заштита на зглобовите. 1.5 mm свитлива, повеќе практично да се спроведат.Погоден за училница и семејни активности, како и активности на отворено како што кампување, риболов, излети и плажи.

Главните карактеристики

Избор на клиент