.

.

TTILL Pop-Up Мозоци со Преливник, со кој се одвојува Коса Catcher, Цврсти Месинг Анти Ги Анти-експлозија Потоне Мозоци Цедилка Кошница за Бања Потоне на Мозоци, Мат Црна

TTILL Pop-Up Мозоци со Преливник, со кој се одвојува Коса Catcher, Цврсти Месинг Анти Ги Анти-експлозија Потоне

DEN 381.60

Пристапност
Во достапна форма

???? 【Нема Повеќе Запушена Канализација】Овој мијалник мозоци доаѓа со анти-затнување месинг цедилка, со цел да се лесно да се фати за коса или други предмети, без пореметување на протокот на вода.Кога е време да се исчисти, едноставно земете цедилка надвор, избришете ја исклучите и да си ОДАТ!. ???? 【Нема Вода Истекување】мијалникот се исцеди има две задебелена зачекори силициум-гел дихтунзи, не треба било каква водоводџија е китови и лепак, оксидација отпор и истекување бесплатен.Обезбеди дихтунзи се во право позиција (се однесува на производ, инструкции) за да се избегне какво истекување. ???? 【Цврста Метална Конструкција】pop-up затка, потоне цедилка мрежа, и прирабница и се изработени од Месинг.На tailpiece е изградена од Типот 304 премија одделение од нерѓосувачки челик, заштита од корозија и ' рѓа во влажна средина. ???? 【Стандард 1 3/4" Мозоци Отворање】бродот да потоне мозоци одговара за потрошувачка дупка со дијаметар од 1.6" да 1.9", и е за фамилии со Минимална дебелина 1.1" Макс.дебелината е 1.9".Погоден за повеќето од суета / под-планината / брод тоне и стандардна големина U. С молк. ???? 【Лесна Инсталација】Секој може да се инсталира оваа бања pop-up потоне мозоци затка, поради неговата едноставна конструкција, не се потребни алатки, ве молиме следниве инструкции за инсталација на дихтунзи, бидете сигурни дека дихтунзи ставена во вистинската позиција за да се избегне какво истекување.

Главните карактеристики

Избор на клиент