.

.

lovediyxihe Жито Контејнерски 2 парчиња Ориз Складирање Сад,10KG Кујна Ориз Складирање Кутија, Ориз Сад Брашно за Храна Контејнер со Мерење на Купот на Кујната за Складира?

lovediyxihe Жито Контејнерски 2 парчиња Ориз Складирање Сад,10KG Кујна Ориз Складирање Кутија, Ориз Сад Брашно

DEN 2006.40

Пристапност
Во достапна форма

Замислете секој пат пешачење до вашата кујна или провизии, се најде се што е уредно организирани.Веќе не се неуредна, можете да добиете се што сакате многу брзо.Со посебен запечатување механизам, лесно можете да го отворите или затворите нашите пластични контејнери.Избрани храна одделение PP материјал,еко-пријателски,безбедно, трајни и анти-стареењето.Транспарентен телото го прави секогаш да види колку ориз е оставен во тоа.Лесно може да ги задржи сите видови на храна, исто така може да се задржи општи жито ориз класа.Идеален за чување на суви материи во провизии како што жита, брашно, шеќер, кафе, ориз, зрно, грав, ореви, овошје, храна за миленичиња, печење материјали & more Save многу простор за вашата кујна и кабинети за подобро кујна организација.Спецификации : Боја : Светло Зелена Производ Димензии : 38.5*23.5*26.5 cm Производ Тежина : 1300g Пакет Димензии : 40*25*41cm Пакет Содржина : - 2 x Ориз Складирање Контејнерски 2 x Мерење на Првенство Доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Тесна да ги задржи на храната суви и свежиСо посебен запечатување механизам, можете да го отворите или затворите нашите пластични садови безбедно со користење само на два прста.

Главните карактеристики

Избор на клиент