.

.

12'x20' Правоаголник - Темно Сини Води - Економија Внатрешна/Надворешна Тепих Патио & Базен Област Килими |мала Тежина Внатрешна/Надворешна Килим - Лесно Одржување - Сам

12'x20' Правоаголник - Темно Сини Води - Економија Внатрешна/Надворешна Тепих Патио & Базен Област Килими |мала

DEN 7573.44

Пристапност
Во достапна форма

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Овие убави површина тепих се достапни во низа на неутрални бои и големини за подобрување на вашиот дом или отворено палубата и патио.Рабовите на овие килими се завршен со појавување на мека ткаенина лента која е обврзана да го работ на килим за многу чисти заврши.Ненадмината во квалитет и стил, без да се жртвува пристапност.Во прилог на нивната убавина и издржливост, Koeckritz површина тепих се направени од супериорен материјали.Koeckritz површина тепих се премиум избор кога станува збор за боја и вредност како тие се обезбеди единствен толкувања за класични и модерни ентериери.Декорација на заводот, den, дневна соба, трпезарија, кујна, или спална соба.Лесно да се чисти.Ве молиме Имајте предвид дека, големината и бојата застапеност се предмет на производство на варијанса и не може да биде точно.Поради флеш фотографија и monitor settings боите можат да се разликуваат некогаш толку малку во споредба со актуелниот објект на кој ќе добиете.Фотографиите се онолку точни колку што е можно.Секој килим се произведени со истите бои како сликата, сепак тие можат да бидат произведени од малку поинаква Боја Многу.Што значи кога материјалот е обоена тоа може да се разликуваат во сенка некогаш толку малку.Превозот поради стандард превозот на никакви ограничувања големина некои килими ќе мора да биде укината за да се задоволат шпедитерите' потребните димензии.Ова може да предизвика некои ситни creasing кога за прв пат го добиете вашиот килим.Едноставно се одвиваат и да се постават стан во вашиот саканата локација и овие набори ќе се намали во време.

Главните карактеристики

Избор на клиент