.

.

V-Дел Само Гаснење Отпадна Хартија За Отпадоци, 15 Литар, Црвено-Црна

V-Дел Само Гаснење Отпадна Хартија За Отпадоци, 15 Литар, Црвено-Црна

DEN 1791.36

Пристапност
Во достапна форма

Производителот гаранција може да не се применува.Само гаснење хартија кошница изработени од метал.TÜV тестирани.Различни бои и големини на располагање.Вметнување дупка Ø 11 cm.Здрав, прав-обложени челик тело.Ова само гаснење отпадна хартија кошници за спречување на пожари.
Тело направени од корозија-отпорни обложени лист челик Боја Обложена.На увоз за криви база спречува преносот на топлината.
На гумичка глава е направен од челик лист и пластични обложена.

Главните карактеристики

Избор на клиент