.

.

Draping Кристал Синџир Headpiece

Draping Кристал Синџир Headpiece

DEN 912.00

Пристапност
Во достапна форма

Една големина/ Вклопува глава големини 21" - 24".Сребрен тон тешко се носат/ Направени со Сваровски кристали.Дизајнерите белешки : Ова headpiece е лесен и лесно да се носат.Ова парче изгледа најдобро носи на центар разделил на косата.Бела симулирани бисери.Kristin Пери е пишувано во Британскиот Vogue, Седумнаесет, Bello Маг и повеќе.Секој headpiece доаѓа со нашите класичен КП пинк накит складирање кутија.Оваа елегантна headpiece има две секундарни draping имитација бисер синџири со бисери accenting помеѓу секој синџир линк.Центар пред Сваровски кристали украсени pendant виси на челото за додаде искра.

Главните карактеристики

Избор на клиент